Menu Close

Zoran Turk pobjednik 6. Vinkovci Opena

Održan je šesti po redu međunarodni stolnoteniski turnir Vinkovci Open,🏓 čiju je organizaciju potpisao STK Cibalia, u sportskoj dvorani vinkovačke OŠ Antuna Gustava Matoša. Okupilo se 120 igrača iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije. Sudionici su se natjecali u pet kategorija; u elitnoj, tj. apsolutnoj, kategoriji prvo mjesto osvojio je Zoran Turk (STK Kukuljanovo), ispred Matije Barića (STK MSTC Čakovec), Nenada Đukića (STK Kikinda) i Daria Lobode (STK Odžaci).🏆Zoran Turk je osim u apsolutnoj slavio i u svojoj starosnoj kategoriji, onoj do 39 godina, dok su u ostalim starosnim kategorijama slavili: Đorđe Stanić (Novi Sad, do 49), Milutin Glavaški (Bečej, do 59) i Branko Cvetković (Kikinda, 60+). Čestitke najboljima, a zahvala svim sudionicama! 👏🤝Većina natjecatelja ocijenila je organizaciju turnira super pozitivnim ocijenama; kako natjecateljski dio, tako i onaj vezan za gastro ponudu našeg kraja i vinkovačko gostoprimstvo.😊 Dolazak su najavili i sljedeće godine, a STK Cibalia kao organizator će se potruditi da 7. Vinkovci Open učini još boljim.💪💙#vinkovciopen2022#vinkovciopen#turnir#stolnoteniskiturnir#vinkovci#stkcibalia#cibalia#ošagmatoša#osnovnaškolaagmatoša#međunarodniturnir#vkopen