Sport HNK Vinkovci brončani na turniru u Starim Jankovcima

HNK Vinkovci brončani na turniru u Starim Jankovcima

Podijeli objavu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

HNK Vinkovci – generacija 2006. osvojila je treće mjesto u Starim Jankovcima na “ZEKO CUPU 2017”.

Momčad Slavena Červenjaka ostavila je odličan dojam na turniru. U grupnoj fazi je savladala Mladost iz Privlake 4, Borca iz Bobote 5:1 koji je igrao finale, Lovora iz Njemaca 4:0 i odigrala 0:0 sa Vođinačkom Mladosti.

Vinkovčani su osvojili prvo mjesto u grupi što im je donjelo četvrtfinale sa Vukovarskim Vuteksom kojega su uvjerljivo savladali rezultatom 3:0.

U polufinalu je ekipa poražena od dječaka iz Lučić škole nogometa.

U utakmici za treće mjesto Vinkovčani su bili 2:0 bolji od Vođinačke Mladosti te se okitili brončanom medaljom.

Iz redova Vinkovaca proglašen je prvi strijelac turnira IVAN KOMESAROVIĆ koji je 8 puta tresao suparničke mreže. Istaknuti ćemo i cijelu ekipu koja je odigrala na visokoj razini cijeli turnir i koja je potvrdila svoju visoku klasu.

Trener Červenjak kojemu je ovo jedanaesto odličje sa tom generacijom istaknuo je da je ponosan na svoju ekipu, kako pristupom tako i kvalitetom igre i da su mnogi momci na dobrome putu da se i u budućnosti bave vrhunskim nogometom.

Istaknuo je i pohvale na račun ljudi iz Hašk Sokola koji su prema njegovim riječima vrhunski organizirali ovaj cjelodnevni događaj.

Za mlade Vinkovčane su nastupili: Luka Papac, Filip Farkaš, Karlo Javor, Domagoj Čavar, Ivan Vidaković, Karlo Bogdan, Luka Tomašević, Anton Slišković, Marko Periša, Adrian Mičić, Leon Konig i Ivan Komesarović.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.